امروز :  
»   جمعه , 7 , آبان , 1395 , 5:42 ب.ظ
»   Friday , 28 , October , 2016 , 5:42 pm

ورود کاربراندر حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

محبوب‌ها ایجاد PDF ایمیل چاپ

چگونه برش زدن شخصيت عكس

نویسنده:
محمد
تاریخ افزودن:
جمعه, 02 مهر 1389
آخرین تجدیدنظر:
جمعه, 02 مهر 1389
بازدیدها:
8447
رتبه‌بندی:
 
رأی برای این آیتم:
خوب - بد
برگزیده‌شده:
0 محبوب ها

پاسخ

چگونه شخصیت های یک عکس را به صورت آسان برش دهم ؟

 

پاسخ :


ابتدا عکس خود را با فتوشاپ باز کنید. سپس از ابزارهای سمت چپ، ابزار Lasso را انتخاب کنید. کلید میانبر (L) است. سه نوع Lasso داریم:

1- نوع اول معمولی: Lasso Tool
زمانی استفاده می شود که محدوده ی مورد نظر برای برش کوچک باشد. کلید سمت چپ را گرفته، دور تا دور موضوع (شخصیت موجود در عکس) را بکشید، هر جا که کلید را رها کنید، نقطه ای اول و آخر به هم می رسند.

2- نوع دوم چند ضلعی: Polygonal Lasso Tool
توسط این ابزار می توانید محدوده ی مورد نظر را بصورت خط راست برش دهید، دقت کنید، این ابزار زمانی استفاده می شود که موضوع مورد نظر دارای پیچ وخم های زیاد باشد و همچنین محدوده ای انتخابی همرنگ محدوده ای که ما می خواهیم اون رو برش دهیم باشد.

3- نوع سوم مغناطیسی: Magnetic Lasso Tool
توسط این ابزار می توانید بخش مورد نظر را به راحتی برش دهید در صورتی که محدوده ای انتخابی با رنگ ناحیه ای اطراف متضاد باشد شما می توانید با دادن رنگ مورد نظر اطراف محدوده را به آرامی برش دهید، در این ابزار هر جا که به طیف رنگ جدید رسیدید با یک بار کلیک رنگ جدید به سیستم معرفی می شود.

به نظر بنده بهتر است از شماره ی 3 (Magnetic Lasso Tool) استفاده کنید. و دور تا دور شخصیت موردنظرتان را برش دهید. کلید سمت چپ را گرفته، دور تا دور موضوع (شخصیت موجود در عکس) را بکشید، هر جا که کلید را رها کنید، نقطه ای اول و آخر به هم می رسند.

مجموعه

www.ModireOnline.com _10_.jpg

 
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای آموزش رایگان فتوشاپ "مدیرآنلاین" محفوظ است